#106 VÖBIN [Charity]

Need positiivsed vöbinad, meeldejäävad rütmid ja omavaheline kokkuhoid imelikel aegadel…me ei saa lihtsalt ilma Vöbinata hakkama!

Ajad on omamoodi segased, kuid meie, Kultuuriklubi, soov on taaskord tuua kõigini palju head muusikat, silmailu ja muidugi minna uuesti appi pisikestele abivajajatele! Oleme taaskord üheskoos pead kokku pannud ning 10. aprillil toomegi juba teist aastat järjest vaatajateni heategevusliku striimi Vöbin. Tänavu on meile appi tulnud WROMD, kes oma nõu ja jõuga aitab tuua pildi ja heli iga vaataja koju. Diskori pulti on tulemas Kultuuriklubi enda plaadikeerutajad, Bianca leiutajad, Piidivabriku noor kapten, WROMDi üks alustaladest ning Tjuun In-i raskekahurvägi!

 

Selle kaheksa tunnise striimi vältel läheme ka tänavusel aastal appi Tallinna Lastehaigla Toetusfondile, sest teate ju isegi, et jõuluannetusest ei piisa ning lapsed haigestuvad ka muul ajal. Striimi saab nautida täiesti puhtamuidu, kuid kutsume Teid kõiki ülesse aitama just neid, kes on väiksemad ja nõrgemad ning kes seda abi kõige rohkem vajavad. Pidage meeles, et iga annetus on oluline olenemata selle suurusest!

 

Striimi toimumine poleks ilma meie sponsoriteta võimalik ning meie suurimad kummardused lähevad just neile. Aitäh, Lindex, Niini ja Rauam, RGB Baltic, WROMD, TalTech Filmiklubi, Bianca, Tjuun In, Piidivabrik.

 

Toetust saab saata Tallinna Lastehaigla Toetusfondile läbi Armastan Aidata keskkonna:”Ma armastan aidata

Vöbinaid tekitavad:

Yohan & Majestim & To-Sha (Tjuun In)
instagram.com/tjuunin
soundcloud.com/tjuunin
Saulus & Parx (Bianca)
instagram.com/andreassaulus
instagram.com/yourboyparx
Will (Piidivabrik)
instagram.com/wesiaid
soundcloud.com/user-107117041
3LTON (WROMD)
instagram.com/elton.mp3
soundcloud.com/3ltonmusic
Löukii (KK)
instagram.com/l6ukii
soundcloud.com/l6ukii
Kendik (KK)
instagram.com/kentmarcus
soundcloud.com/kent-marcus
Birddy & 71 (KK)
instagram.com/djbirddy
soundcloud.com/djbirddy
soundcloud.com/by71
PHV (KK)
instagram.com/vladlenpahv